אילן מידר אדריכלים

אילן מידר אדריכלים פעילה כבר מעל 20 שנה (מאז 1997 ) בתחום עיצוב תערוכות וביתנים. החברה היא חברה ישראלית ומספקת שירות מלא של עיצוב, תכנון, ביצוע, ניהול והקמה של ביתני תערוכות עבור לקוחות מכל העולם בתערוכות בכל העולם.

מבחינה שיווקית דיגיטלית המצב של החברה היה לא טוב , הלקוחות הגיעו באמצעות פה לאוזן וקשרים אישיים והכל היה טוב. חוץ מהנראות הדיגיטלית…אתר האינטרנט היה בשתי שפות אבל בתוך הדפים היה ערבוב בין השפות והתכנים לא סודרו L2R ו R2L  , האתר לא קודם ולכן גם לא היו בו כניסות. דף הפייסבוק נפתח ולא תופעל, כך גם חשבון האינסטגרם , ה Pinterest  ושאר המדיות החברתיות. גם ססמאות ומשתמשים לא היו לכל ערוץ ואפילו הלוגו והמיתוג לא עודכן בכל המקומות. בשלב ראשון עשינו סדר ויצרנו אחידות בנראות – בלוגו , בשם , בהפניות בין ערוץ לערוץ, כך שמי שמגיע לאתר יכול להגיע משם לפייסבוק, לאינסטגרם ובחזרה בלחיצה אחת. בהמשך נכנסנו לפעילות ברשתות החברתיות – פייסבוק ואינסטגרם , לאחר שראינו שהאתר לא נתמך וקשה לתחזק אותו החלפנו אותו באתר חדש – בשפה האנגלית בלבד והוא מתוחזק בצורה שוטפת (מעודכנים פרויקטים ותערוכות ומתעדכן תיק עבודות ).

בהמשך המשכנו לתפעול של  רשתות חברתיות נוספות, מצאנו סרטונים ותכנים שצולמו בתערוכות וערכנו אותם ואת כל הסרטונים הכנסנו לערוץ YouTube  שממנו הסרטונים משותפים. תוך מספר חודשים התחילו המדדים להסתדר, הן בכניסות לאתר והן בתגובות לפרסומים ואפילו הגיעו פניות ראשונות של לקוחות מתענינים. אנחנו ממשיכים לקדם את אילן מידר אדריכלים בדיגיטל עד היום.