שירות אישי, אדיב ומקצועי

אורי שלום  . ברצוני להודות לך באופן אישי ולחברת זוטארו על השירות האישי, האדיב והמקצועי בהקמת אתר האינטרנט שלי ובתמיכה השוטפת. אתר להרצאות סיפורי מסע סביב העולם קיבלתי אתר אינטרנט אטרקטיבי, אני זוכה לתמיכה מחברת זוטארו בכל פניה קטנה כגדולה  

הם לא הניחו את הפרויקט עד שקיבלנו ציון טוב מאוד מגוגל

רוצה לשתף אתכם בתהליך הקמת האתר שלנו – אורי והצוות ליוו אותנו ברציפות – החל מאפיון מקצועי של האתר, מיקוד שלנו כלפי מה נדרש ומה רצוי, דרך הטכנולוגיות הרצויות בהקמה ועיצוב לוגו מודרני ועדכני. הם היו גמישים לקבל בקשות לשינויים (ואורי גילה סבלנות נדירה…) גם על “התחרטויות” שלנו – על דברים שהסבירו לנו מראש ואח”כ…

הם הגיעו כמו מלאכים ועשו טיפול שורש לאתר

את אורי ואסף ושאר הצוות היעיל הכרנו שהאתר היה במצב קטטוני!הם הגיעו כמו מלאכים ועשו טיפול שורש לאתר, לקידום בגוגל, עיצבו את התצוגה והנראות של האתר ונתנו לו לוק בינלאומי!! וכמובן (!), היחס של אורי ואסף, קצרה היריעה מלתאר!! פשוט תענוג גדול J שווה כל שקל!! בחירה חכמה.

מכללת גל

בזכות הייעוץ המקצועי שלכם קדמנו יחד את האסטרטגיה השיווקית של המכללה

אורי שלום,ברצוננו להודות לחברת זוטארו על השירות המקצועי, האישי והאכפתי בניהול השיווק הדיגיטלי של מכללת גל. בזכות היעוץ המקצועי שלכם קדמנו יחד את האסטרטגיה השיווקית של המכללה, חידדנו יחד מטרות ומסרים. אנו נהנים מפירות השינוי שכבר מורגש במכללה ומודים על העבודה המשותפת.

פגשתי צוות מיומן שידע לדייק ולחדד את ההגדרות ולמקסם את התוצאה

פניתי לחברת ZOTARO עם הקמת העסק שלי בבקשה לבניית אתר אינטרנט, תהליך האפיון של האתר, היה תהליך פורה ומקצועי. לכל אורך התהליך פגשתי צוות מיומן שידע לדייק ולחדד את ההגדרות ולמקסם את התוצאה. גם בהמשך תהליך התמיכה הפגיש אותי עם חברה קשובה ושירותית מאוד. אני ממליצה בחום.